Johnny Depp Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Johnny Depp Balkan

Dobrodosli na prvi srpski forum o Johnny Depp-u
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Johnny Depp hoce u Disneyland

Ići dole 
+2
BabyWitch
¿coka?
6 posters
AutorPoruka
¿coka?
Johnny's MOD
Johnny's MOD
¿coka?


Broj poruka : 308
Points : 224
Datum upisa : 04.01.2010

Johnny Depp hoce u Disneyland Empty
PočaljiNaslov: Johnny Depp hoce u Disneyland   Johnny Depp hoce u Disneyland EmptySub Jan 09, 2010 8:23 pm

Iako bismo mogli ocekivati da megapopularne zvezde imaju moc koju bi mogle iskoristiti barem za privatni obilazak zabavnog parka, cini se da to ipak nije tako.
Johnny Depp iliti filmski gusar Jack Sparrow zeli sa svojom desetogodisnjom kceri Lily Rose i sedmogodisnjim Jackom obici Disneyland, ali je previse popularan da bi to ucinio u miru.
- Volio bih sa svojom decom obici Disneyland, i isprobao bih svaku atrakciju u parku. Htio bih kao i svaki tata sa svojom decom proci cijeli park, ali u mom bi slucaju situacija postala prilicno kaoticna i cudna za mnoge posetitelje - rekao je Depp.
Vec je otpre poznato kako jedan od omiljenih hollywoodskih glumaca svoj privatni zivot voli drzati izvan kadra fotografskih aparata i podalje od naslovnica casopisa.
- Neobicno mi je biti poznata osoba. A ako moram birati izmedju toga da sam stalno pod prismotrom i sedenja u mracnoj sobi, radije se odlucujem za ovo drugo - priznao je glumac.
Nazad na vrh Ići dole
BabyWitch
Znas nesto o njemu
Znas nesto o njemu
BabyWitch


Broj poruka : 118
Points : 31
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 28

Johnny Depp hoce u Disneyland Empty
PočaljiNaslov: Re: Johnny Depp hoce u Disneyland   Johnny Depp hoce u Disneyland EmptySub Jan 09, 2010 10:54 pm

Pa ko ne bi hteo na miru da izadje na ulicu, a da ga ne saplicu paparacci?! Lepo je to od njega sto hoce da vodi svoju decu u Disneyland i bude dobar otac!!
Nazad na vrh Ići dole
http://forumzasokove.darkbb.com/index.htm
.Slladja.<3
Johnny's ADMIN
Johnny's ADMIN
.Slladja.<3


Broj poruka : 111
Points : 91
Datum upisa : 04.01.2010
Godina : 27
Lokacija : My world..:))

Johnny Depp hoce u Disneyland Empty
PočaljiNaslov: Re: Johnny Depp hoce u Disneyland   Johnny Depp hoce u Disneyland EmptyNed Jan 10, 2010 12:15 am

BabyWitch ::
Pa ko ne bi hteo na miru da izadje na ulicu, a da ga ne saplicu paparacci?! Lepo je to od njega sto hoce da vodi svoju decu u Disneyland i bude dobar otac!!

Slazem se..
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

Johnny Depp hoce u Disneyland Empty
PočaljiNaslov: Re: Johnny Depp hoce u Disneyland   Johnny Depp hoce u Disneyland EmptyNed Jan 10, 2010 1:19 am

On vec jeste dobar otac xD Jao jadnicak, ne moze ni u prodavnicu da izadje, a da ga ne spopadaju... Srce moje... Evo, ja cu da ga branim xD (ja bih ga prva zaskocila xD (ccc kakva sam...))
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
*Amina<3Johnny*
Samo sto si dosao/la na 4um
Samo sto si dosao/la na 4um
*Amina<3Johnny*


Broj poruka : 20
Points : 15
Datum upisa : 18.02.2010
Godina : 26
Lokacija : Na Karibima sa Dzekom...

Johnny Depp hoce u Disneyland Empty
PočaljiNaslov: Re: Johnny Depp hoce u Disneyland   Johnny Depp hoce u Disneyland EmptySub Mar 06, 2010 4:59 pm

~Johnny's little girl~ ::
On vec jeste dobar otac xD Jao jadnicak, ne moze ni u prodavnicu da izadje, a da ga ne spopadaju... Srce moje... Evo, ja cu da ga branim xD (ja bih ga prva zaskocila xD (ccc kakva sam...))
hehehehehehehehehe istina lol!
Nazad na vrh Ići dole
lovelySnow
Znas nesto o njemu
Znas nesto o njemu
lovelySnow


Broj poruka : 134
Points : 22
Datum upisa : 23.02.2010
Lokacija : karibi i jos neka egzoticna mesta.. :)

Johnny Depp hoce u Disneyland Empty
PočaljiNaslov: Re: Johnny Depp hoce u Disneyland   Johnny Depp hoce u Disneyland EmptyNed Mar 07, 2010 11:11 am

a jadaaaaaan.. Sad xDD ali sta ces.. tako ti je to kod poznatih licnosti... dobijes lovu i slavu, ali zato vise ne mozes da izlazis kao pre. kao svi normalni ljudi..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Johnny Depp hoce u Disneyland Empty
PočaljiNaslov: Re: Johnny Depp hoce u Disneyland   Johnny Depp hoce u Disneyland Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Johnny Depp hoce u Disneyland
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Johnny Depp on cover of ENTERTAINMENT WEEKLY
» Working with Tim Burton: Johnny Depp speaks to the press
» GQ: Johnny Depp ima najviše stila
» JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!
» Johnny Depp dobija 64 miliona dolara

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Johnny Depp Balkan :: Johnny Depp :: Novosti-
Skoči na: