Johnny Depp Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Johnny Depp Balkan

Dobrodosli na prvi srpski forum o Johnny Depp-u
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!

Ići dole 
+5
iva
Katarina
~Johnny's little girl~
.Slladja.<3
¿coka?
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
¿coka?
Johnny's MOD
Johnny's MOD
¿coka?


Broj poruka : 308
Points : 224
Datum upisa : 04.01.2010

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptyUto Jan 05, 2010 1:07 pm

Cuveni glumac Johnny Depp (46) bice specijalni gost filmskog festivala "Kustendorf", koji organizuje nas najeminentniji reziser Emir Kusturica. Johnny stize u Srbiju 8. januara, upravo za taj festival, a u Drvengradu na Mokroj gori ostaje do 14. januara. Ako zelis da vidis svog idola, trk u Drvengrad na festival.

Izvor: Bravo casopis.
Nazad na vrh Ići dole
.Slladja.<3
Johnny's ADMIN
Johnny's ADMIN
.Slladja.<3


Broj poruka : 111
Points : 91
Datum upisa : 04.01.2010
Godina : 27
Lokacija : My world..:))

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptyUto Jan 05, 2010 6:40 pm

OMGGGGGGGGG...!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,ne mogu da werujemmmm!!!!
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptyUto Jan 05, 2010 7:21 pm

Ok, ljudi, mirna sam, ne umirem, samo polako...

http://www.kustendorf-filmandmusicfestival.org/
Evo ovo je link zvanicnog sajta ovog festivala. Johnny dolazi kao pocasni gost (Retrospective of greatness) i bice prikazana tri njegova filma: Arizona Dream, Edward Scissorhands i Donnie Brasco. Arizona Dream se prikazuje 14.1.2010, Edward se prikazuje 16. msm, nisam sigurna, a Donnie Brasco 19, tj. zadnjeg dana festivala. Festival je naravno u Drvengradu, blizu Uzica, na Mokroj gori, izmedju Tare i Zlatibora. Festival pocinje 13. 1 a zavrsava se 19.1. 2010. Eto, to je to za sada. Ako neko sazna BILO STA neka postavi ovde, O B A V E Z N O!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
Katarina
Samo sto si dosao/la na 4um
Samo sto si dosao/la na 4um
Katarina


Broj poruka : 37
Points : 34
Datum upisa : 05.01.2010
Godina : 31

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptyUto Jan 05, 2010 7:38 pm

Inche, eto ti prilike! Razz

Super, can't wait! Smile
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptyUto Jan 05, 2010 7:51 pm

Da, eto mi prilike, samo sto su sanse da me puste, kao 1/99% da ne idem... Al videcemo jos.... Nikad im nsta slicno u zivotu nisam trazila, sad im trazim i MORAJU da me puste. Icicu i s dedom ako treba.... Al idem....
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
Katarina
Samo sto si dosao/la na 4um
Samo sto si dosao/la na 4um
Katarina


Broj poruka : 37
Points : 34
Datum upisa : 05.01.2010
Godina : 31

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptyUto Jan 05, 2010 7:55 pm

Ti ih ubedi, ipak je to Johnny! Smile
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptyUto Jan 05, 2010 8:27 pm

Dacu sve od sebe, a ako me ne puste, zazalice... Nateracu ih da me vode kod psihijatra, ili cu da se ubijem gladovanjem, videcete, spremna sam na to!
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
¿coka?
Johnny's MOD
Johnny's MOD
¿coka?


Broj poruka : 308
Points : 224
Datum upisa : 04.01.2010

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptyUto Jan 05, 2010 8:36 pm

Eee da mi uzmes autogram... Very Happy I sliku i sve sto mozes... Very Happy ako mozes i odes...
Nazad na vrh Ići dole
iva
Samo sto si dosao/la na 4um
Samo sto si dosao/la na 4um
iva


Broj poruka : 22
Points : 11
Datum upisa : 05.01.2010
Godina : 28
Lokacija : In my world(Caribbean)

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptySre Jan 06, 2010 11:10 am

koliko sam procitala tad ce biti otkrivena njegova statua....
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptySre Jan 06, 2010 7:32 pm

@coka
Vazi, ako odem! xD

@iva
Gde si procitala?
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
.Slladja.<3
Johnny's ADMIN
Johnny's ADMIN
.Slladja.<3


Broj poruka : 111
Points : 91
Datum upisa : 04.01.2010
Godina : 27
Lokacija : My world..:))

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptySre Jan 06, 2010 9:04 pm

Inche,ako te puste(jer mene 100000% nece da puste)uzmi mi autogram..:***
Nazad na vrh Ići dole
iva
Samo sto si dosao/la na 4um
Samo sto si dosao/la na 4um
iva


Broj poruka : 22
Points : 11
Datum upisa : 05.01.2010
Godina : 28
Lokacija : In my world(Caribbean)

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptySre Jan 06, 2010 9:50 pm

na internetu sad se vec nesecam gde...johnny je poslao kusturici svoje mere jer kusturica hoce precizno da ga **napravi**...otkrice se na festivalu uz johnny-evo prisustvo<3
uzmi i meni autogram mene sigurno nece pustiti
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptySre Jan 06, 2010 9:58 pm

Uzecu vam, mada se ne nadajte previse...
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
Rihannaholic
Zainteresovan/a si za Johnnyja
Zainteresovan/a si za Johnnyja
Rihannaholic


Broj poruka : 68
Points : 60
Datum upisa : 04.01.2010
Godina : 27
Lokacija : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptyČet Jan 07, 2010 5:25 pm

Extra! Bas lepo sto ce tako VELIKI glumac da poseti nasu zemlju! Mng mi je drago!
Inche drzim ti palceve da te puste!
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptyČet Jan 07, 2010 7:19 pm

Hvala, mada..... Nmg da placem opet, Bozic je... Sutra cu da pricam s njima.... Inace ubila sma se plakajuci sinoc... Plakala sam celu noc....
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptyPet Jan 08, 2010 11:22 pm

I samo da vam kazem da je on sad, trenutno, u ovom trenutku na 4 sata voznje od mene i ko zna sta radi....
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
¿coka?
Johnny's MOD
Johnny's MOD
¿coka?


Broj poruka : 308
Points : 224
Datum upisa : 04.01.2010

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptySub Jan 09, 2010 1:43 pm

wuuuuuuuuuuf... (:
i ja bih volela mnogo da idem... al bas je nasao kad ce da dodje... i gde...
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptySub Jan 09, 2010 6:00 pm

Da... Inace nema sanse da idem.... Sad((( Ali idalje cu pokusavati...
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
¿coka?
Johnny's MOD
Johnny's MOD
¿coka?


Broj poruka : 308
Points : 224
Datum upisa : 04.01.2010

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptySub Jan 09, 2010 6:00 pm

Ti si nam jedina nada... (:
Nazad na vrh Ići dole
BabyWitch
Znas nesto o njemu
Znas nesto o njemu
BabyWitch


Broj poruka : 118
Points : 31
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 28

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptySub Jan 09, 2010 10:50 pm

Hocu i ja da ideeeeem! Moja drugarica ide! Nju ce da vode, a mene neceeeeeeee. :'''''''''(((((((
moram da pitam i da ubedim moje da me vode!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://forumzasokove.darkbb.com/index.htm
.Slladja.<3
Johnny's ADMIN
Johnny's ADMIN
.Slladja.<3


Broj poruka : 111
Points : 91
Datum upisa : 04.01.2010
Godina : 27
Lokacija : My world..:))

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptyNed Jan 10, 2010 12:14 am

¿coka? ::
wuuuuuuuuuuf... (:
i ja bih volela mnogo da idem... al bas je nasao kad ce da dodje... i gde...
I jaaa,... Sad
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptyNed Jan 10, 2010 1:24 am

KOJA DRUGARICA MILICEEEEEEE???!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
¿coka?
Johnny's MOD
Johnny's MOD
¿coka?


Broj poruka : 308
Points : 224
Datum upisa : 04.01.2010

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptySre Jan 13, 2010 11:21 am

Holivudska zvezda u Srbiji
Džoni je stigao!

Džoni Dep doleteo juče privatnim avionom u Beograd, dočekao ga Emir Kusturica,koji mu danas na Mećavniku otkriva bistu. Slavnog glumca primio i predsednik Boris Tadić.

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Depp-1


Čuveni američki glumac Džoni Dep sleteo je u Beograd juče oko podneva privatnim avionom. U VIP salonu Aerodroma „Nikola Tesla" Depa je sačekao domaćin, proslavljeni režiser Emir Kusturica, sa kojim je kasnije posetio predsednika Srbije Borisa Tadića!

Kako Press saznaje, avion je trebalo da sleti u ranim jutarnjim časovima, ali je gusta magla navela pilota da pomeri termin leta. Dep se bez zadržavanja odvezao sa aerodroma u terenskom vozilu, na čijem je zadnjem sedištu bio i Kusturica, a kao pratnju su imali manju kolonu crnih „mercedes" džipova. Tako u koloni stigli su do predsedništva gde je slavnog glumca primio predsednik Srbije Boris Tadić.


Skromna zvezda

Izvor Pressa blizak organizatorima kaže da je Dep prilično skroman i da nije imao posebne zahteve.

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Depp-3-fonet

- Depa će u Drvengradu ugostiti lično Kusturica, u svojoj planinskoj kući. Slavni glumac, nimalo nalik na druge holivudske zvezde, od domaćina nije tražio posebne uslove tokom svog boravka u Srbiji. On, Kusta i drugi gosti festivala „Kustendorf", uz zlatiborsku pršutu i domaću rakiju, večeras će dočekati srpsku Novu godinu! O glumčevim potrebama staraće se njegov lični tim od sedam ljudi - otkriva izvor Pressa.

Dva umetnika imaju dugu istoriju saradnje: Dep je glumio u Kusturičinom filmu „Arizona drim", a prijateljstvo je potrajalo mnogo duže od boravka tog filma na repertoarima bioskopa u Srbiji i Americi.

Depu je ovo druga poseta Srbiji. Pre 17 godina je, zajedno sa režiserom Džimom Džarmušem, „zapalio" veliku dvoranu Sava centra: dva kultna umetnika su održala improvizovani rok koncert zajedno sa srpskim „Partibrejkersima"! Džoni je svirao gitaru, a Džarmuš je pevao sa Canetom.

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Depp-4

Njihov buran provod po beogradskim restoranima i klubovima i danas se prepričava. Po jednoj „urbanoj legendi", Džarmuša i Depa zbog gužve odbili su da prime u pojedine lokale!

Otkrivanje Džonijeve statue

Treći međunarodni filmski i muzički festival „Kustendorf" svečano će biti otvoren danas po podne otkrivanjem statue Džonija Depa u prirodnoj veličini. Uz vatromet i muziku trubačkog orkestra Dejana Petrovića, pobednika Sabora trubača u Guči 2009, tom činu će prisustvovati i slavni glumac, ovogodišnji gost i promoter festivala koji je osnovao reditelj Emir Kusturica. Depu će nakon toga biti uručeno priznanje „Nagrada za buduće filmove".

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Depp-milan-popovic-2

Uz muziku austrijske grupe „Global Kriner", koja će nastupiti u okviru Muzičkog programa tačno u ponoć, gosti „Kustendorfa" dočekaće pravoslavnu Novu godinu.
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptySre Jan 13, 2010 4:33 pm

Jedan od najboljih svetskih glumaca, Džoni Dep sleteo je juče u 12.23 časova na beogradski Aerodrom „Nikola Tesla” privatnim avionom kojim je došao iz Beča, da bi nakon kratke posete produžio helikopterom za Mećavnik.

Oko 13 časova, ispred ulaza u VIP deo aerodroma, pojavili su se Emir Kusturica, te njegov sin Stribor. Pozvali su vozače džipova, koji su se parkirali nedaleko od ulaza, kao i brojno obezbeđenje. Za to vreme, sa krova aerodroma nekoliko naoružanih specijalaca pratilo je šta se dešava na ulazu. Posle skoro sat vremena, vrata su se otvorila, a na njima se u svom opuštenom, ekscentričnom fazonu pojavio Džoni Dep! Sa pletenom kapom na glavi, žutim naočarima i kosom do ramena, Džoni se nasmejao, zastao, pogledao okolo, te mahnuo brojnim fotoreporterima i novinarima. Devojka iz mase je viknula: „I love you, Johnny”, a on je nasmejan odmahnuo rukom.
- Dep nije izašao iz aviona odmah po sletanju, jer je spavao tokom leta, pa je nastavio malo da spava i kada je sleteo - rekao je kroz smeh za „Blic” jedan od organizatora na Aerodromu „Nikola Tesla”.
Pošto je ušao u sivi džip, Džoni se rukovao sa Emirom, te upoznao sa njegovim sinom Striborom, a nakon što mu je obezbeđenje spakovalo stvari u gepek, dva velika crna džipa su ih okružila i nesvakidašnja filmska ekipa uputila se u kabinet predsednika Srbije Borisa Tadića.
U srdačnom razgovoru, Kusturica, Dep i Tadić proveli su petnaestak minuta, američki glumac se posebno interesovao za stanje u srpskoj kinematografiji i mogućnostima domaće produkcije, a pričali su i o Mećavniku. Posebno zanimljivo bilo je kada su se Tadićeve ćerke Maša i Vanja slikale sa glumcem koga obožavaju kao Džeka Speroua, junaka filmskog serijala „Pirati sa Kariba”. Maša i Vanja su Depu poklonile svoj crtež na kojem je Džoni u liku čuvenog gusara, što je raspoloženi glumac oduševljeno prokomentarisao rečima kako liče na njegove ćerke.
Domaćin, Emir Kusturica, Depa je na Mećavnik doveo helikopterom. Tačno u 16.15 časova na improvizovani helidrom ispred kuće reditelja u Drvengradu, sleteo je helikopter u kome su se nalazili Džoni Dep i Kusturica, a sačekali su ih novinari i članovi odbora za doček. Po izlasku iz letelice, Kusta koji je pilotirao, i popularni glumac su se izljubili, a zatim je devojka u narodnoj nošnji prišla Depu i uručila mu kesu sa promotivnim materijalom „Kustendorfa”. Nakon toga, njih dvojica su ušli u Emirovu kuću na veliku žalost mnogobrojnih znatiželjnika koji su se okupili u Ulici Ive Andrića na Mećavniku, virkali kroz prozore i nadali se da će imati priliku da izbliza vide holivudsku zvezdu...

https://www.youtube.com/watch?v=mw1oSSjEknE
https://www.youtube.com/watch?v=X14u63om3qY


The renowned American actor Johnny Depp arrives in Mokra Gora today where he will be a promoter of the 3rd International Kustendorf Film Festival in the following three days. With his host Emir Kusturica, he will spend the New Year’s Eve according to the Julian calendar with rakija, wine and roast lamb.

As Emir Kusturica confirmed yesterday, Johnny Depp will arrive in a private plane at “Nikola Tesla” airport in Belgrade. Depending on the weather conditions, he will continue his way to Mokra Gora either by helicopter or jeep.
“Johnny, my great friend, is coming straight from his hometown Kentucky where he was visiting his mother. He will be my guest for three days in Mecavnik, he will lead several workshops for the participants of the festival, drink wine, watch films and visit some locations where he will shoot a film about Pancho Villa,” says the well-known Serbian director to “Blic”.
The 3rd Kustendorf Film Festival begins tomorrow at 5 PM. At the festival opening, a life-sized bust of Johnny Depp will be unveiled in his honor. Monument to the actor will be set up in Ive Andrica Street in Drvengrad near the entrance to the confectionery “Kod Corkana” and the ceremony will be followed by glamorous fireworks.
“Depp did not have any special demands at all about his stay, I will host him, as well as seven people from his team in my house,” Kusturica adds.
Instead of fanfara sounds to which he got used to during the walks on red carpets in Hollywood, Johnny Depp will tomorrow be surrounded by Mokra Gora mountains and will listen to the sounds of trumpets in Drvengrad. One of the members of the board which is organizing his welcome is the Dragacevo champion Dejan Petrovic and his orchestra.
“The concert will start with unveiling of the monument and will last for two to three hours. We will play songs of the famous musicians, such as Sting, Tina Turner, film music, Serbian songs, kolo and cocek. We will be proud to play for another great name, after Maradona and Nikita Mikhalkov,” says Dejan Petrovic.
The guest of Mecavnik will have an opportunity to attend the celebration taking place in the night between January 13 and 14- the New Year according to the Julian calendar will be celebrated with lamb meat, mulled wine and rakija.
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
¿coka?
Johnny's MOD
Johnny's MOD
¿coka?


Broj poruka : 308
Points : 224
Datum upisa : 04.01.2010

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! EmptySre Jan 13, 2010 7:15 pm

awww... sreca... kapica, naocari... <3
mica... ^^ spavao je...
-.- ko da je Tadic neka licnost... bolje da smo ga mi upoznali...
injauuuuuuuu... kako je leppp (: (: (:
ja ne znam samo kako se ona devojka onako ladno rukovala sa njim... ja bih ga zaskocila... uh uh... Very Happy
snimci su dobri... a valjda ce biti jos neki sa Kustendorfa...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Johnny Depp on cover of ENTERTAINMENT WEEKLY
» Working with Tim Burton: Johnny Depp speaks to the press
» GQ: Johnny Depp ima najviše stila
» Johnny Depp hoce u Disneyland
» Johnny Depp dobija 64 miliona dolara

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Johnny Depp Balkan :: Johnny Depp :: Novosti-
Skoči na: