Johnny Depp Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Johnny Depp Balkan

Dobrodosli na prvi srpski forum o Johnny Depp-u
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!

Ići dole 
+5
iva
Katarina
~Johnny's little girl~
.Slladja.<3
¿coka?
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
¿coka?
Johnny's MOD
Johnny's MOD
¿coka?


Broj poruka : 308
Points : 224
Datum upisa : 04.01.2010

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptyUto Jan 05, 2010 1:07 pm

First topic message reminder :

Cuveni glumac Johnny Depp (46) bice specijalni gost filmskog festivala "Kustendorf", koji organizuje nas najeminentniji reziser Emir Kusturica. Johnny stize u Srbiju 8. januara, upravo za taj festival, a u Drvengradu na Mokroj gori ostaje do 14. januara. Ako zelis da vidis svog idola, trk u Drvengrad na festival.

Izvor: Bravo casopis.
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptyČet Jan 14, 2010 9:12 am

Daaa... Bebica moja mala!!! Kolko je meden!

NARAVNO da je bolje da smo ga mi upoznale! Msm mi, ja ga obozavam, a Tadica sigurno bas briga... moz mu cak i bilo smorno sto mora sad da ga upoznaje il tako nesto... Ne, al posle stvarno kazu da Bog voli sve ljude podjednako! Ma k*rac! A i ta devojka vi's da je neki debil.... Blago Emiru... Johnny je kod njega KUCI! Kolko bih htela da znam sta on radi upravo ovog trenutka.... Umrecu, majke mi...
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
Dzonijeva
Johnny's MOD
Johnny's MOD
Dzonijeva


Broj poruka : 392
Points : 168
Datum upisa : 14.01.2010
Lokacija : Caribbean

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptyPet Jan 15, 2010 11:31 am

Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Johnny's MOD
Johnny's MOD
¿coka?


Broj poruka : 308
Points : 224
Datum upisa : 04.01.2010

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptySub Jan 16, 2010 2:57 pm

INTERVJU, DZONI DEPP, GLUMAC

Zaljubio sam se u Srbiju!

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 2205-nemanja-jovanovic-1

Holivudska zvezda Džoni Dep u razgovoru sa novinarima na festivalu „Kustendorf" poručio je da je oduševljen Srbijom! Čuveni glumac, gost osnivača festivala, režisera Emira Kusturice, kaže da ga je obradovala mogućnost za neformalni kontakt sa mladim nadama filma.

- Oduševljen sam pejzažom i naseljem Drvengrad. Nisam mogao ni da zamislim da se na ovako magičnom i lepom mestu održava jedan filmski festival. Na drugim festivalima uglavnom je sve u kupovini i prodaji, dok ovde postoji mogućnost pravog ljudskog kontakta. Za mene je impresivna mogućnost susreta sa dolazećim autorima - kaže Dep.

Srbiju ste prvi put posetili 1992. godine. Kakve uspomene nosite iz tog vremena?

- Istog trenutka sam zavoleo ovdašnji narod i kulturu, osetio sam neku povezanost i bliskost sa vama.

Kako gradite svoje često ekscentrične likove?

- Važno je imati čvrstu osnovu, naći bazu od koje će se graditi karakter, istražiti sve detalje o tom liku, ali i biti spreman da to sve baciš, da se na snimanju prepustiš intuiciji i - onda se desi magija! Nekada to uspe, nekada ne, ali bitno je truditi se. Kada čitam scenario spontano mi se javljaju različite slike u umu. Možda vidim osobu koju sam poznavao, ili psa iz detinjstva, i onda od te slike gradim dalje svoj lik. Što teže - to bolje, s tim da uvek imam intenciju ka humornoj strani lika.

Ponovo ste radili sa Timom Bartonom, ovoga puta u ekranizaciji „Alise u zemlji čuda".

- Veoma sam srećan zbog toga. Tim Barton, Džim Džarmuš i Emir Kusturica su moji najdraži režiseri. Njihovi pristupi su različiti, ali ono što ih povezuje jeste to što kao umetnici nikada ne pristaju na kompromise!

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 221001-Fonet-2

Šta najviše volite da čitate?

- Omiljeni pisci... To je Šarl Bodler! Zatim Po, pesnici Čarls Bukovski i Ginzberg, pa Keruak i Barouz... Naravno i Tompson (Hanter S. Tompson, američki novinar i pisac, osnivač tzv. gonzo novinarstva, prim. aut.). Ja sam zavisnik od knjiga. Istovremeno čitam dve-tri knjige i nikada ne mogu da se zasitim.

Pomenuli ste Tompsona. Završili ste film „Rum Diaries" po njegovoj prozi?

- Veoma sam zadovoljan kako je taj film napravljen. Srećan sam što sam zbog snimanja filma izvukao iz penzije Brusa Robinsona - izuzetnog režisera! Verujem da bi Hanter Tompson bio srećan da vidi ovaj film.

Šta je za vas najveća sreća?

- Moja porodica!

Kako reagujete na ankete koje govore da ste najseksepilniji muškarac decenije?

- Zbunjuju me. Još uvek mislim da je posredi neka greška.

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 2205-nemanja-jovanovic-3

Šta danas, godinu dana nakon njegove inauguracije, mislite o politici američkog predsednika Baraka Obame?

- Ja sam pešak i samo se trudim da hodam dalje. Osećam nepoverenje prema stvarima koje su u vezi sa politikom. Međutim, kao Amerikanac mogu iskreno da kažem da sam osetio mogućnost velike nove šanse kada je Džordž Buš napustio funkciju. Novi predsednik Barak Obama je doneo nadu. Optimista sam. On je pristojan i snažan čovek. Istina je da je mnogo toga isto kao i pre godinu dana, ali suštinske promene se ne mogu napraviti u tako kratkom roku, naročito ne nakon ogromne štete koju je napravio njegov prethodnik.

Životna filozofija na srpski način

Razgovor sa Depom obeležio je i svojevrstan biser koji je nasmejao novinare. Na neobično pitanje novinarke da li je istina da se Kusturičina životna filozofija može izraziti frazom „sve je to ku*ac", Dep je, pošto mu je Kusta objasnio šta su ga pitali, rekao da je posredi nesporazum. Zatim je na tečnom srpskom jeziku rekao da srpski režiser ima devizu „sve je to pi*kin dim"!
Nazad na vrh Ići dole
Dzonijeva
Johnny's MOD
Johnny's MOD
Dzonijeva


Broj poruka : 392
Points : 168
Datum upisa : 14.01.2010
Lokacija : Caribbean

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptySub Jan 16, 2010 3:54 pm

Citala sam ovaj clanak jutros. Bas slatko psuje. hahaha
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptySub Jan 16, 2010 7:10 pm

Jao srceeeeeeeeee!!!! Jaooo!!! Pa da, prvo ga naucili da psuje, pa onda sve ostalo xDDD Jao sto ga voooliim !!!! Jao nmg... Jao mnogo mi se place.... FFGDSUIOSDFGFGHJRSAREWAWDO&CV^RYF!!!!!!!!!!!!!!!!UGH!
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
.Slladja.<3
Johnny's ADMIN
Johnny's ADMIN
.Slladja.<3


Broj poruka : 111
Points : 91
Datum upisa : 04.01.2010
Godina : 27
Lokacija : My world..:))

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 12:31 pm

Ooooo..swceeeee..Cula sam da ce dodji i iduce godine,tako da ko nije isao ove..Ima priliku da ide iduce...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dzonijeva
Johnny's MOD
Johnny's MOD
Dzonijeva


Broj poruka : 392
Points : 168
Datum upisa : 14.01.2010
Lokacija : Caribbean

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 10:19 pm

Breathe ^ ::
Ooooo..swceeeee..Cula sam da ce dodji i iduce godine,tako da ko nije isao ove..Ima priliku da ide iduce...Smile
Ooooooooo,to bi bilo divno! Ako bude tako, obavezno cu ici! Wink
Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Johnny's MOD
Johnny's MOD
¿coka?


Broj poruka : 308
Points : 224
Datum upisa : 04.01.2010

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 10:53 pm

Dzonijeva ::
Breathe ^ ::
Ooooo..swceeeee..Cula sam da ce dodji i iduce godine,tako da ko nije isao ove..Ima priliku da ide iduce...Smile
Ooooooooo,to bi bilo divno! Ako bude tako, obavezno cu ici! Wink

woohoo! obavezno idemo! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptySre Jan 20, 2010 7:43 pm

Ja se nadam da nece da dodje, jer ja u svakom slucaju necu moci da idem, a ne mogu da zivim sa saznanjem da je on toliko blizu mene, a ja ne mogu da ga vidim, dodirnem...
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
¿coka?
Johnny's MOD
Johnny's MOD
¿coka?


Broj poruka : 308
Points : 224
Datum upisa : 04.01.2010

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptySub Jan 30, 2010 4:03 pm

citala sam sve ovo... super je... samo steta sto ce opet ici na Mokru Goru a ne u Beograd... al dobro... (:
Nazad na vrh Ići dole
Dzonijeva
Johnny's MOD
Johnny's MOD
Dzonijeva


Broj poruka : 392
Points : 168
Datum upisa : 14.01.2010
Lokacija : Caribbean

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptySub Jan 30, 2010 4:36 pm

¿coka? ::
citala sam sve ovo... super je... samo steta sto ce opet ici na Mokru Goru a ne u Beograd... al dobro... (:
Idemo na Mokru Goru,vazi? Vala,ici cu pa ne znam sta da je!
Nazad na vrh Ići dole
¿coka?
Johnny's MOD
Johnny's MOD
¿coka?


Broj poruka : 308
Points : 224
Datum upisa : 04.01.2010

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptySub Jan 30, 2010 4:38 pm

lol, ma idemo naravno... (:
Nazad na vrh Ići dole
Dzonijeva
Johnny's MOD
Johnny's MOD
Dzonijeva


Broj poruka : 392
Points : 168
Datum upisa : 14.01.2010
Lokacija : Caribbean

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptySub Jan 30, 2010 4:40 pm

hehe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptySub Jan 30, 2010 7:12 pm

Jao sve je ovo super Dzonijeva, al sad ces lepo za sve ovo da izotvaras nove teme da ti ja ne bih krala postove xD Prvo za ovo DŽONI DEP ponovo u Srbiji na jesen otvori novu temu i nazovi je isto tako i tamo postavi clanak, i naravno msm da naslov "Džoni Dep: Nisam seks simbol" zasluzuje novu temu xD. Aj molim te otvoi ih i prekopiraj clank, ok?
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
Dzonijeva
Johnny's MOD
Johnny's MOD
Dzonijeva


Broj poruka : 392
Points : 168
Datum upisa : 14.01.2010
Lokacija : Caribbean

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptySub Jan 30, 2010 7:30 pm

~Johnny's little girl~ ::
Jao sve je ovo super Dzonijeva, al sad ces lepo za sve ovo da izotvaras nove teme da ti ja ne bih krala postove xD Prvo za ovo DŽONI DEP ponovo u Srbiji na jesen otvori novu temu i nazovi je isto tako i tamo postavi clanak, i naravno msm da naslov "Džoni Dep: Nisam seks simbol" zasluzuje novu temu xD. Aj molim te otvoi ih i prekopiraj clank, ok?
Otvaram smesta!
Nazad na vrh Ići dole
~Johnny's little girl~
Owner!
Owner!
~Johnny's little girl~


Broj poruka : 482
Points : 897
Datum upisa : 24.11.2009
Godina : 28
Lokacija : In Johnny's arms ♥♥♥ {KAMO SRECE!!!!}

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptySub Jan 30, 2010 7:55 pm

Hvala!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://johnnydepp4ever.serbianforum.info
.Slladja.<3
Johnny's ADMIN
Johnny's ADMIN
.Slladja.<3


Broj poruka : 111
Points : 91
Datum upisa : 04.01.2010
Godina : 27
Lokacija : My world..:))

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptyPon Feb 01, 2010 8:42 pm

Moja drugarica je bila..Blago njojjjj..!
Nazad na vrh Ići dole
lovelySnow
Znas nesto o njemu
Znas nesto o njemu
lovelySnow


Broj poruka : 134
Points : 22
Datum upisa : 23.02.2010
Lokacija : karibi i jos neka egzoticna mesta.. :)

JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 EmptySre Feb 24, 2010 12:14 am

micika..bas nas je nahvalio.. Very Happy da je samo malo duze ostao..i izvalio koliko ga mi ovde volimoo.. ehh.. bio je tako blizu a tako daleko.. :'(
JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 23tp9ww
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!   JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
JOHNNY DEPP STIZE U SRBIJU!!!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Johnny Depp on cover of ENTERTAINMENT WEEKLY
» Working with Tim Burton: Johnny Depp speaks to the press
» GQ: Johnny Depp ima najviše stila
» Johnny Depp hoce u Disneyland
» Johnny Depp dobija 64 miliona dolara

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Johnny Depp Balkan :: Johnny Depp :: Novosti-
Skoči na: